Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bu koku mutluluk veriyor
Bu koku mutluluk veriyor
Güneşin kutsadığı bir gül. Yabani, özgür ve çabasız bir güzellik. 1 Mart 2016’dan itibaren mağazalarda.
Moda 29 Şubat 2016 - 14:24

Hayallerinizdeki güzel. Güneşin kutsadığı bir gül. Yabani, özgür ve çabasız. Seksiliğin yeni tanımı.
Victoria's Secret Foto: Bülten

Parlayan güneşten, tomurcuğa duran çiçeklerden ve ilkbaharın tazeleyici enerjisinden ilham alan parfüm uzmanlarımız, orijinal Victoria kokumuza özgür ruhlu bir yorum getirerek “XO, Victoria”yı yarattı.

Victoria's Secret Foto: Bülten
Gülün taç yaprakları, sadece gece yakalanabilen nadir orkidenin serin esintileriyle buluşuyor. İlkbaharın yenileyici enerjisinden ilhamını alan XO, Victoria, bünyesinde karşı konulmaz bir çiçeksilik barındırıyor.  Güneş hissi veren ışıltılı narenciye notalarıyla zenginleşen koku, sarmaşığın ağaçsı sıcaklığıyla canlanıyor.

Victoria's Secret'ın bu yeni ve benzersiz kokusunu Romee Strijd New York'ta tanıttı. Güzelliğiyle büyüleyen melek parfümün kampanya yüzü oldu.

İLGİNÇ BİLGİ
Parfümün karşı konulmaz çiçeksi teması, gülün taç yapraklarıyla kokusu sadece gece yakalanabilen nadir orkide kombine edilerek yaratıldı.

BAYILDIK…
Orijinal parfümün canlı ve yeni bir yorumu olarak beyaz lake şişe canlı renklerde sulu boya çiçeklerle süslendi ve Victoria kurdeleyle tamamlandı.