Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bu sezon kendiyle barışık ve cesur erkek stili moda
Bu sezon kendiyle barışık ve cesur erkek stili moda
Kusursuz bir stile sahip olmak isteyen erkekler, 2017-2018 sonbahar kış döneminde, oldukça cesur olacak. Modanın gelişmesiyle zamana ayak uyduran ve çeşitlenen kürk, mendil ve yaka rozeti gibi aksesuarlar ise erkeklerin vazgeçilmezi olacak.
Moda 11 Ekim 2017 - 12:55

Sonbahar havalarının kendini göstermesi ile birlikte 2017-2018 sonbahar kış trendlerinin ne olduğu konuşulmaya başlandı. En az kadınlar kadar modaya önem veren erkeklerin hem ayakkabılarda hem de giyimde renkleri kullanmada cesur olması gerektiği vurgulanıyor. Herkesten farklı görünmenin ve özgün olmanın yolu ise doğru aksesuar kullanımından geçiyor. erkek-modasi-5Sezonun erkek modasından bahseden Faruk Sağın markası Kreatif Direktörü Tufan İrfan stil sahibi olmak isteyenler için tüyolar verdi.

FARKLI DOKULAR MASKÜLEN DESENLER

Bu sene sonbahar kış sezonunda kıyafetler ve ayakkabılarda alıştığımız pastel tonların dışına çıkılacak. Kahve, haki, hardal, siyah, gri ve bordo tonlarla sezona merhaba diyeceğiz. Koleksiyonlar farklı dokulardan beslenecek. Farklı doku ya da farklı renk kumaşlardan parçalar birleşince muazzam bütünlük ortaya çıkaracak. Böylece stilinize farklı dokunuşlar yapmış olacaksınız.
moda-1Farklılık isteyen erkekler için aşırıya kaçmayan motif- desen uyumu ile maskülenliğini koruyan erkeksi tavırla her ortamda kendinizden söz ettirebilirsiniz.

ASKESUAR KİŞİYİ ÖZGÜRLEŞTİRİYOR

Modanın gelişmesiyle zamana ayak uyduran ve çeşitlenen aksesuarlar, kendine özgü bir tarza sahip olabilmenin temelini oluşturuyor. Ayakkabı, kravat, çanta, kemer, mendil, kol düğmesi, şal, cüzdan seçimiyle tek bir takım elbiseden iki benzersiz duruş çıkarabilirsiniz.
moda-2Bu sezon dikkat çeken aksesuarlardan biri hiç kuşkusuz paltolarda karşımıza çıkacak olan kürk detayları ve yaka rozetleri. Ayrıca etkileyici bir görünüm ve şıklık için renklerin uyumu oldukça önemli. Hangi mevsim olursa olsun, renkleri birbiriyle uyum halinde giyinebilmek ciddi bir maharet ister.
fotograf-1Kusursuz bir stile sahip olmak isteyen beyler renklerle barışık ve cesur olmalı. Aynı renk giyinmek evet güzel olabilir ama birbiriyle uyumlu ve kontrast oluşturan renkler seçerseniz dikkat çekersiniz. Yeşil kazak, beyaz gömlek, bej pantolon, kahve ayakkabı veya beyaz tshirt, siyah pantolon, gri ayakkabı gibi…
erkek-modasi-1