Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Büyük bedenler için gelinlik seçimi
Büyük bedenler için gelinlik seçimi
Yıllardır hayalinizi kurduğunuz o günde peri masallarındaki gibi görünmek hiç de zor değil.
Moda 29 Mart 2016 - 11:48

Büyük beden gelin adaylarının en büyük endişesidir gelinlik seçimi. Vücut ölçülerine uygun bir gelinlik bulabilecek mi, istediği gibi görünebilecek mi, en önemlisi de  düğün gününde kusursuz bir gelin olup davetlileri büyüleyebilecek mi? Bu soruların yanıtı sandığınız kadar zor değil. İşte büyük beden gelin adaylarının vücutlarını tanıyarak gelinlik seçimi yaparken dikkat etmesi gereken birkaç nokta.

Gövde ve etek kısmında abartılardan kaçının. Bu bölümleri hareketli tercih etmek sizi olduğundan daha kilolu gösterecektir.

Eğer sade değil süslü bir gelin olmak istiyorsanız o halde bu seçiminizi aksesuarlardan ve kuyruğunuzdan yana kullanabilirisiniz. Gelinliğinizi sadelikten kurtamak için dilediğiniz kadar uzun kuyruk tercih edebilirsiniz. Ve tabii istediğiniz kadar aksesuar kullanabilirsiniz.

Kabarık kollar, fırfırlı detaylar üst bölgenizi olduğundan daha geniş gösterecektir. Bu yüzden seçimizi uzun ya da yarım kollu gelinliklerden yana kullanabilirsiniz.

büyük beden gelinlik

Uzun duvakların sizi olduğundan ince göstereceğini biliyor musunuz?  Duvağınızı uzun seçmekten korkmayın, bu detay sizin ince görünmenize yardımcı olacaktır.

büyük beden gelinlik

Gelinliğinizin modelini A kesim tercih edebilirsiniz. Aşağı doğru genişleyen bir kesime sahip olduğu için kalça bölgesinin kapanmasına ve daha kıvrımlı görünmenize yardımcı olacaktır.

Son güncelleme: 11:51 - 29.03.2016