Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çağla Şikel, Özge Ulusoy, Ayşe Hatun Önal ve Emre Kaya Samsun’da bir araya geliyor
Çağla Şikel, Özge Ulusoy, Ayşe Hatun Önal ve Emre Kaya Samsun’da bir araya geliyor
Birbirinden ünlü isimlerin katılacağı dev organizasyon ile moda ve müziğin kalbi Samsun’da atacak.
Moda 25 Mayıs 2016 - 16:38

Birbirinden ünlü isimlerin katılacağı dev organizasyon ile moda ve müziğin kalbi Samsun'da atacak. Renkli defilelerin ve mükemmel sahne şovlarının gerçekleşeceği etkinlikte moda ve müziğin efsane isimleri Samsun’da bir araya gelecek.

Emre Kaya

Podyumların en ünlü top modelleri Özge Ulusoy ve Çağla Şikel'in baş model olarak yer alacağı Piazza AVM içerisindeki dünyaca ünlü markaların 2016 İlkbahar/Yaz kreasyonlarını sergileyeceği defile büyük ses getirecek.  Moda dünyasının ünlü isimleri Özge Ulusoy ve Çağla Şikel, Karadenizlileri yeni trendler ile tanıştıracak. Saat 15.00'te başlayacak ilk defileden sonra Ayşe Hatun Önal fırtınası esecek. Çak Bir Selam ve Güm Güm hitleri ile milyonlara ulaşan Ayşe Hatun Önal, AVM ziyaretçilerine unutulmaz bir görsel şov ve mini konser sergileyecek.
cagla

Saat 18.00'de başlayacak ikinci defilenin finalinde, AVM ziyaretçileri Emre Kaya konseri ile müzik coşkusunu doyasıya yaşayacak.  Renkli kişiliği ve hit parçaları ile hayranlarıyla buluşacak olan sanatçı, ziyaretçilerine keyifli dakikalar yaşatacak. Modaya yön veren pek çok markanın koleksiyonlarının yer alacağı defilelerde elektronik keman sanatçısı Giselle Tavilson müzik şovuyla ziyaretçilere unutulmaz dakikalar yaşatacak.  Karadeniz bölgesinin en büyük ve sevilen AVM'de 29 Mayıs Pazar günü ücretsiz olarak gerçekleşecek organizasyona tüm Karadenizlileri davet ediyor.