Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Canlı Barbie İstanbul’da
Canlı Barbie İstanbul’da
Canlı Barbie Fixee Fox, 18. ameliyatı için İstanbul'a geldi
Moda 16 Haziran 2016 - 14:42

Çizgi film karakteri Barbie’ye benzemek için birçok estetik ameliyat geçiren Fixee Fox, 18. ameliyatı için İstanbul’a geldi. Canlı Barbie olarak bilinen Fox, 7 yıl önce de tatil için geldiğini ve çok sevdiğini belirtti.

barbie-1

Ameliyatsız Örümcek Ağı adı verilen operasyon için Stockholm’den İstanbul’a gelen Canlı Barbie Fixee Fox, Atatürk Havalimanı’nda hastane yetkilileri tarafından karşılandı.

İstanbul’da 19 Haziran’a kadar kalacağını burada 18. ameliyatı olacağını belirten Barbie Fox, Atatürk Havalimanı’nda yaptığı açıklamada, Türkiye’de bir doktor ile buluşmak için geldiğini belirtti ve “Örümcek ağı tedavisini uygulayacak. Burada olmaktan heyecanlıyım. 7 yıl önce tatil için İstanbul’a gelmiştim. Hava çok güzeldi ve çok beğendim. Tatil için kesinlikle önerebilirim. Operasyonun da çok iyi geçeceğini düşünüyorum.”dedi.

canli-barbie-fox

Canlı Barbie’nin bundan önce göz implantı, meme büyütme, kaburga kemiğini aldırma gibi cerrahi girişimlerde bulunduğu, şimdi de Türkiye’de yaptıracağı ameliyatsız Örümcek Ağı estetiği deneyimini de takipçileriyle paylaşacağı öğrenildi.

canli-barbie-2
Son güncelleme: 15:03 - 16.06.2016