Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cara Delevingne röportajında içini döktü
Cara Delevingne röportajında içini döktü
Ünlü model ve oyuncu Cara Delevingne, İngiliz moda dergine kapak oldu.
Moda 3 Ağustos 2016 - 12:20

23 yaşındaki dünyaca ünlü model ve oyuncu Cara Delevingne, Vogue dergisinin İngiltere edisyonu için kamera karşısına geçti. Moda dergisi için birbirinden çarpıcı pozlar veren genç isim, röportajında içini cesurca döktü.

carakapak

Dünyanın en çok kazanan modellerinden biri olan Cara Delevingne, St Vincent adıyla tanınan şarkıcı Annie Clark'la olan ilişkisinin bir yıldır sürdüğünü ve çok mutlu olduğunu söylerken, “Küçükken ‘gay’ sözcüğünü bir hakaret olarak kullanırdım. Hemen her arkadaşım bunu yapardı. Eşcinsel olduğumu keşfettikten sonra ailem bana çok destek oldu. Ne kadar aşık olduğum belli, insanlar bana ‘sen gay'sin’ dediklerinde, bu kulağa harika geliyor. Hepimiz berrak ve akışkanız, değişiriz, büyürüz” diye duygularını dile getirdi.

caravogue

Hayatın anlamının da aşk olduğunu düşünen Delevigne:”Eskiden aşkın ne demek olduğunu bilmezdim. Bunun derinliğini anlayamazdım. Dünyanın bana karşı olduğunu düşünürdüm. Oysa şimdi anlayabiliyorum, hayatın anlamı aşk.” şeklinde sözlerine devam etti.

cara-delevigne-1-

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.