Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çeyrek asra rağmen değişen bir şey yok
Çeyrek asra rağmen değişen bir şey yok
Bir döneme damga vuran dünyaca ünlü model Cindy Crawford, bir jean markası için kapsül koleksiyon hazırladı. 1991 yılında yine bir jean markasıyla çalışan, geçmişte o markanın yüzü olan Crawford, 26 yıl sonra aynı pozu verdi...
Hale Ceylan BARLAS
Moda 3 Eylül 2017 - 00:43

Geçmişte dünyaca ünlü pek çok markayla işbirliği yapan Re/Done, günümüzde öyle bir isimle anlaşma yaptı ki, gelmiş geçmiş en seksi koleksiyonlardan birine imza attı. Bu marka için özel bir kapsül koleksiyon hazırlayan ünlü modelin 90'lardan ilham alarak hazırladığı yeni koleksiyonunda el yapımı orta belli düz kesim jean pantolonlar, sweatshirtler, kısa ve uzun kollu tişörtler yer alıyor. Koleksiyondaki parçaların fiyatlarının 800 ila 1500 TL arasında değiştiği kreasyon bu sene eylül ayında satışa çıkacak. Koleksiyon lansmanı ise yine aynı zamanda düzenlenecek Paris Moda Haftası kapsamında, Colette'te özel bir davetle tanıtılacak.

cindy-crawford-redone-lookbook-2

Markayla kızı tanıştırdı

Cind Crawford (51), hazırladığı koleksiyonun çekimlerinde model olarak bizzat kendisi yer aldı. Bu çalışma kapsamında 1991'deki pozunun aynısını veren ünlü model, ilerleyen yaşına rağmen fit vücudu ve güzelliğiyle dikkat çekti. “Kızım bu markaya takmış durumda. Bende ise hiç ürünleri yoktu” diyen Crawford, markayla kızı Kaia sayesinde tanıştığının da altını çizdi.

cindy

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

Etiketler