Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Defne Samyeli’den cilt bakımı ve yüz egzersizi tüyoları
Defne Samyeli’den cilt bakımı ve yüz egzersizi tüyoları
Defne Samyeli, cilt bakımı ve yüz egzersizleri ile ilgili soruları internetten canlı olarak yanıtlayacak.
İmge BALIK
Moda 18 Ağustos 2016 - 15:06

Yazdığı her yazıdan sonra cilt bakımı üzerine yüzlerce soru aldığını ancak bunları dilediği gibi, uzun uzun yazarak anlatmaya yetişemediğini söyleyen  Defne Samyeli, cilt bakımı ve yüz egzersizleri ile ilgili soruları internetten canlı olarak yanıtlayacak.

defnesamyeli-

44 yaşındaki güzel sunucu ve oyuncu Defne Samyeli, kusursuz fiziği ve cilt güzelliği ile dikkatleri üzerine çekerken, kendi web sitesinden cilt bakımı ve yüz egzersizleri hakkında merak edilenleri canlı canlı yanıtlayacak.

defnesamyeli

Yeni projesini Instagram hesabından takipçilerine duyurmayı ihmal etmeyen Samyeli, güzel haberini “Ve hazırız. Kullandığım ürünler, cilt bakım ritüeli, yüz egzersizleri ile ilgili sorularınızı kamera karşısında yanıtlıyor olacağım. Bio’daki linki tıklayıp katılım formunu doldurur, ve size yönlendireceğimiz linkle, vereceğimiz tarih ve saatte bilgisayar başında olursanız, webinar’ıma katılabilirsiniz. Sevgi, ışık ve güzellikle kalın” notuyla paylaştı.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.