Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Demet Akalın’dan araba fiyatına çizme!
Demet Akalın’dan araba fiyatına çizme!
Şarkıcı Demet Akalın, Amerika'dan aldığı çizmelerinin fotoğrafını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Değeri yaklaşık 33 bin TL olan çizmeler sosyal medyada ilginç yorumlar aldı.
Moda 26 Eylül 2017 - 10:21

Son günlerin  konuşulan isimlerinden olan Demet Akalın, gerek müzik çalışmaları gerekse lüks alışveriş tutkusu ile gündemde kalmayı sürdürüyor. Demet Akalın, bu sefer de bir araba fiyatı olan çizmeleriyle sosyal medyanın diline düştü. Ekibiyle Amerika’ya giden şarkıcı Demet Akalın, . Yves Saint Laurent marka üzeri swarovski taşlarla süslü çizme aldı. Değerinin 33 bin TL olduğu açıklanan  çizmeleriyle poz veren Akalın, sosyal medyanın diline düştü.
akalindemet

“ALÜMİNYUM FOLYO GİBİ”

Demet Akalın’ın çizmelerini gören takipçileri hem fiyatına hem de modeline şoke oldu. Çizmeler, soba borusu ve alüminyum folyoya benzetildi. Bunun yanı sıra Demet Akalın’ın aldığı çizmeyi daha önce de Rihanna giymişti.
67

Son güncelleme: 12:31 - 26.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.