Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Denim olmadan asla
Denim olmadan asla
Avustralyalı giyim markası, ilkbahar/yaz koleksiyonu için hazırladığı serisi ile bu güzel havalarda “Denimim olmadan asla!” dedirtiyor.
Moda 15 Mart 2016 - 15:03

Feminenlik ile birlikte cool görünümü de ön plana çıkaran Forever New, tarzıyla fark yaratan kadınları koleksiyonu keşfetmeye çağırıyor.

Forever New Foto: Bülten

Dünyada modaya yön veren Paris, Londra, Milano ve New York'tan ilham alarak, tasarımlarını feminen güzellikle birleştiren Avustralyalı giyim markası, Denim Destinasyonları serisi ile bu güzel havalarda “Denimim olmadan asla!” dedirtiyor ve modaseverleri mevsimin tadını çıkarmaya davet ediyor.

Forever New Foto: Bülten
Her koleksiyonda farklı bir hikâye ile karşımıza çıkan markanın yeni serisi Denim Destinasyonları, birbirinden farklı modelleri ve şık tasarımlarıyla feminenliğin yanı sıra cool görünümü de ön plana çıkarıyor. Farklı tonlardaki skinny jean pantolonların, yakası özel işlemeli ve dantel detaylı denim bluzların, klasik denim ceketlerin ve elbiselerin dikkat çektiği bu seride, tüm modeller rahat kesimin asaletini artıran en lüks ve narin yorumunu buluyor.

Etiketler