Reklamsız Sözcü

Dice Kayek Pop-Up Butik Paris’te Açıldı

Türkiye’nin dünyaca ünlü moda markası Dice Kayek, Paris’in kalbi Saint-Germain’deki Pop-Up Butik’in açılışını renkli bir davet ile kutladı.
11:3529 Eylül 2016
Dice Kayek Pop-Up Butik Paris’te Açıldı
Türkiye’nin dünyaca ünlü moda markası Dice Kayek, Paris’in kalbi Saint-Germain’deki Pop-Up Butik’in açılışını renkli bir davet ile kutladı.

Yurtdışında “Made in Turkey”  imajının oluşturulması ve yerleştirilmesi amacıyla oluşturulmuş marka destek programı Turquality kapsamında;   Türk ürünlerinin uluslararası alanda markalaşması için 25 yıldır büyük emek veren ve Türkiye’nin en önemli küresel oyuncularından biri olan Dice Kayek yine başarılı bir projeye imza attı.
dice2
Paris’in kalbi Saint Germain’de, en hoş yerlerinden biri “Rue Saint-Benoit”da, Paris’in vazgeçilmez iki ünlü kahvesi “Café de Flore” ve “Les Deux Magots” arasındaki sokakta yer alan, Paris'in en önemli sanat galerilerinden biri olan “Galerie Catherine Houard”da bir Pop-Up butik açtı.

24 Eylül – 23 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek olan Dice Kayek butiği, Paris için en önemli haftalardan ikisini kapsayacak; Paris Fashion Week (27 Eylül – 5 Ekim) ve uluslararası sanat fuarı FIAC (20 – 23 Ekim).

Dice Kayek butiğinde, hem FW16’17 yeni koleksiyonu, hem de markanın ikonik modellerinin farklı işlemeler, antika broşlar ile tasarlanmış her biri “unique, customized” ürünleri satışa sunuluyor.

ayseece

Galeri, 1 ay boyunca sürecek olan Dice Kayek butiği haline getirildi. Aynı zamanda moda ve sanat alanından farklı sanatçılarla, işbirlikleri ve sürpriz etkinlikler gerçekleştirecek. Sanatçılarla yapılan işbirlikleri sonucunda satışa sunulacak özel tasarımlardan elde edilecek gelir, kız çocuklarının eğitimine katkı sağlayan vakfa bağışlanacak. Projelerin detayları yakın zamanda açıklanacak.

Markanın dünyasını yansıtan bir şekilde yeni baştan inşa edilmiş olan butik ayrıca çok özel bir senografi ile tasarlandı.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet Whatsapp