Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dosso Dossi coşturdu
Dosso Dossi coşturdu
Dossi Dossi Fashion Show, dünyaca ünlü isimleri ağırladı
Moda 11 Haziran 2016 - 12:33

Bu sene 22. düzenlenen Dosso Dossi Fashion Show, Antalya’da muhteşem bir coşkuyla başladı. Türkiye’nin en büyük moda organizasyonu olan Dossi Dossi, onlarca ülkeden hazır giyim sektörü profesyonellerini bir araya getirdi. Dünyaca ünlü isimlerin performanslarını sergilediği organizasyonun ilk konserlerini ise Faydee ve Alexandra Stan verdi.

Konser alanını erken saatlerden itibaren dolduran konuklar, ilk olarak sahneye çıkan Avusturalyalı Faydee ile coştu.

Konser alanını erken saatlerden itibaren dolduran konuklar, ilk olarak sahneye çıkan Avusturalyalı Faydee ile coştu. Ülkemizde de önemli bir hayran kitlesi bulunan Faydee, yarım saat kaldığı sahnede sevilen şarkıları ile hayranlarına tam anlamıyla müzik ziyafeti verdi.

Faydee'den sonra sahneye diğer bir ünlü şarkıcı Alexandra Stan geldi. Romanyalı güzel şarkıcıyla birlikte Dosso Dossi Fashion Show partisinde eğlence hız kazandı. Alexandra Stan, yüksek temposu ve enerjisiyle geceyi zirveye çıkarttı.

HİKMET ERASLAN'DAN DANS ŞOV

Dosso Dossi Fashion Show Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan da geceye damgasını vurdu.

Dosso Dossi Fashion Show'un ilk gecesinde dünyaca ünlü iki ismi konuk ettikleri için çok mutlu olduklarını belirten Dosso Dossi Fashion Show Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan da geceye damgasını vurdu. Geleneksel Hint kostümleri giymiş ekip arkadaşlarıyla sahneye çıkan Hikmet Eraslan, dans performansıyla büyük alkış aldı.

Son güncelleme: 12:41 - 11.06.2016