Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Düğününüze Twitter’da hazırlanın
Düğününüze Twitter’da hazırlanın
Onlar ermiş muradına biz çıkalım kerevetine…
Moda 9 Mayıs 2016 - 13:03

Baharla birlikte düğün sezonu da açıldı ve çiftler kendileri için en özel günü en mükemmel şekilde geçirmek için hazırlıklarını hızlandırdı. Organizasyona ilişkin düğünün nerede yapılacağı, hangi müziklerin çalınacağı, fotoğrafları kimin çekeceği gibi birçok detay vardır. Ancak hepsinden önemli olan gelinliğin tarzı, gelinin saçının ve duvağının nasıl olacağı gibi birçok konu bir düğünün olmazsa olmaz ayrıntılarıdır.

Siz de düğün hazırlıkları içindeyseniz gelin damat hiç fark etmez aklınızdaki tüm soruların yanıtlarını Twitter'da bulabilirsiniz. En güzel gelinlik modelleri, organizasyon şirketleri ve hatta yeni evinizin dekorasyon önerilerine ilişkin birbirinden renkli Twitter hesaplarını sizin için derledik…

gelin

Onlar ermiş muradına biz çıkalım kerevetine…

1) @novabellagelin: Gelinlik bir düğünün en önemli detayıdır. Giyilecek gelinliğinin dantelli mi, bol pileli mi, A kesim mi yoksa prenses model mi olacağına karar vermek aylar sürebilir. Kararınızı hızlandırmak için Twitter'daki Nova Bella Gelinlik adresini takip etmenizi öneriyoruz. Yüzlerce model arasından size en uygununu bulacağınıza eminiz..

2) @OlegCassini: Güzel bir gelin olmak sadece beyaz bir gelinlik giymekle bitmiyor. Üzerinize uyan, tarzınızı en iyi yansıtan gelinliği bir taç mı yoksa şapka mı tamamlar? Hangi gelin buketi uyar? En güzel kombini yapmak için Oleg Cassini'nin hayli aktif Twitter hesabını takibe almanızı öneririz. Bu hesapta nişanlık ve abiye elbiseleri de bulma fırsatını yakalayacaksınız.

3) @dreamonbridals: Tabii ki düğünün en çok dikkat çeken kişisi hep gelindir ancak damatları da es geçmeyelim lütfen. Smokinlerden farklı kesim takımlara papyondan en şık kravatlara kadar yaptığınız seçimlerle en yakışıklı damat olmak için DS Damat markasının Twitter adresini takip edin ve en yeni trendleri yakalayın.

4) @DS_Damat: Tabii ki düğünün en çok dikkat çeken kişisi hep gelindir ancak damatları da es geçmeyelim lütfen. Smokinlerden farklı kesim takımlara papyondan en şık kravatlara kadar yaptığınız seçimlerle en yakışıklı damat olmak için DS Damat markasının Twitter adresini takip edin ve en yeni trendleri yakalayın.

5) @KigiliGiyimAS: Şıklık detaylarda gizlidir ve kalabalık bir düğünde siyah takım ceket giyen onca erkeğin arasında dikkat çekmeniz için bir damadın bu detaylara dikkat etmesi gerekir. Kiğılı markasının Twitter hesabı da bu detaylara önem tüm erkekler için tıklanması gereken sitelerden biri. Twitter adresinde ayrıca moda çekimlerini de Periscope'dan canlı izleyebilirsiniz.

6) @duguncom: Twitter'da “Düğünün ile ilgili aradığın her şey!” sloganını kullanan Düğün.com adresi gerçekten de bir düğüne dair her türlü bilgiyi bulabileceğiniz oldukça kapsamlı bir hesap. En yeni trend saç modellerden düğün için yapılacak rejimlere, size uyan düğün mekanından ilginç fotoğraf çekim önerilerine kadar birçok bilgi bu adreste sizi bekliyor.
gelinlik

7) @evleniyorsan: Evleniyorsan ihtiyacın olan her şey bu hesapta… Nişan elbiseleri, balayı adresleri gibi düğüne dair detayların yanı sıra eşinizle birlikte yaşayacağınız evin tüm detaylarını da bu hesabı takip ederek tamamlayabilirsiniz.

8) @Evli_Deko: “Evlilik, gelinlik modelleri, kına elbiseleri, bindallı, çeyiz eşyaları evlenme ile ilgili bir katalog sitesi” olarak kendisini anlatan Evlilik Dekorasyon'un Twitter adresinde, onlarca çeşit gelinlik, nişan elbisesi, kına için bindallı arasından size en uyanını seçebilirsiniz. Tesettürlü gelinlik tercih edenler için de farklı modelleri bu adreste incelebilirsiniz. Yeni evinizin en şık ve tarz olmasını da yine bu adresi takip ederek sağlayabilirsiniz.