Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dünya markasına Türk imzası
Dünya markasına Türk imzası
Moda sektörüne adını başarılarıyla yazdıran Erdem Moralıoğlu, H&M için özel bir koleksiyon tasarladı. Markanın pek çok tasarımcıyı kapsayan çalışmasında görev alan Moralıoğlu, merkezi Londra’da bulunan ERDEM markası adına bu iş birliğinde yer alıyor.
Moda 16 Temmuz 2017 - 01:57

Kırmızı halı törenlerinin öne çıkan ismi

Bugüne dek dünyaca ünlü star için hazırlamış olduğu tasarımlarla da adını dünya çapında duyurmuş olan modacı, romantizmden sıkça ilham alıyor. Zarif bir şekilde işlenmiş birbirinden göz alıcı parçalara imza atan Erdem Moralıoğlu'nun kıyafetleri, özellikle kırmızı halı geçişlerinde tüm dikkatleri üzerinde topluyor. Zarafetin ön plana çıkmasını isteyen Emma Stone, Ruth Negga, Keira Knightley ve Nicole Kidman gibi yıldızlar, kırmızı halı hazırlıkları sürecinde sık sık Erdem Moralıoğlu'nun kapısını çalıyor.

knightley

Komple bir gardırop

Moda ve sanat üzerine dünyanın ünlü eğitim kurumlarında öğrenim gören Moralıoğlu, şimdi de H&M'le yepyeni bir koleksiyona imza atıyor.

1

Kadın ve erkeğin gardırobunda olmasını isteyebileceği her bir parçayı içeren koleksiyonda kıyafetlerden aksesuarlara geniş bir yelpaze yer alıyor.

3

Moralıoğlu'nun H&M adına ürettiği tasarımlarını tanıtan kısa filmde ise yönetmen Baz Luhrmann'ın imzası var.

4 nicole-kidman-glamour-women-year-awards-2017-red-carpet-fashion-erdem-tom-lorenzo-site-1-683x1024