Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dünyaca ünlü tasarımcı, Dice Kayek için tasarladı
Dünyaca ünlü tasarımcı, Dice Kayek için tasarladı
Dice Kayek, 24 Eylül’de Paris’in en önemli sanat galerilerinden birinde açtığı pop – up butiğine özel Arik Levy ile bir işbirliği gerçekleştirdi.
Moda 28 Ekim 2016 - 15:02

Türkiye'yi yurt dışında başarıyla temsil eden Dice Kayek, Paris'in kalbi Saint-Germain'de hayata geçirdiği pop – up butiğinde markanın ikonik modellerinin farklı işlemeler, antika broşlar ile tasarlanan her biri benzersiz ve bu butik için özel olarak tasarlanmış ürünlerini moda severlerle buluşturdu.

dicekayek_ariklevy_isbirligi-104
Markasının ruhunu yansıtan pop – up butikte moda ve sanat alanından birçok önemli isimle işbirlikleri hayata geçirildi. Bunlardan en önemlisi ise Arik Levy işbirliği. Dünyaca ünlü, çok yönlü sanatçı ve tasarımcı Arik Levy bu işbirliği kapsamında; Dice Kayek için özel olarak 5 tane obje tasarladı.

Markaya hayat veren tasarımcılar Ayşe Ege ve Ece Ege; çalışmalarını ve bakış açısını hayranlıkla takip ettikleri Arik Levy'nin tasarımları için; “Sadece pop – up butiğimizde sergilenen Arik Levy'nin bu enstalasyonu Fractalwind hareket ve ışığın işbirliğinde, boşlukları duvarların ve sınırların olmadığı alanlara dönüştüren bir çalışmadır. Hareketli kırılmış LED aydınlatma çubukları, vantilatörlerin yarattığı hava akımlarıyla dalgalanarak, bu ışık organizasyonunda dans ediyorlar. Son derece etkileyici ışık tayfunu içerisinde yakalanan FacetFormation, ışıltısını ve mekan dinamiklerini gösterebilmek için bu ışık hareketlerinden faydanılan eserler haline geliyor” dedi.

dicekayek_ariklevy_isbirligi-127