Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dünyada en çok satan güzellik ürünleri
Dünyada en çok satan güzellik ürünleri
Tüm dünyada en çok hangi güzellik ürünleri satılıyor dersiniz?
Moda 21 Mayıs 2016 - 10:18

Kadınlar için söz konusu güzellik ürünleri olunca, satın alırken her zaman en iyisini tercih ettikleri bir gerçek. Peki ama dünyanın en çok tercih edilen ürünleri hangileri dersiniz? Güzellik ürünlerinin bir dakika içinde kaç tane satıldığını öğrenince çok şaşıracaksınız!

guzellik

Yüzdeki günlük makyajı ve kiri temizleyen Liz Earle kült haline gelen ürünü Cleanse & Polish temizleyicisinden her 20 saniyede 1 adet satılıyor.

Yorgun gözlerin ve göz altında meydana gelen koyu halkların kurtarıcı Yves Saint Lauren aydınlatıcı her 20 saniyede tüm dünyadan sipariş alıyor.

Doğal bir şekilde cildinize bronzlaşmış gibi bir görünüm sağlayan Guerlain  bronzlaştırıcı pudran her 25 saniyede 1 adet satılıyor.

guzellik--

Özellikle Instagram dünyasında sık sık karşımıza çıkan kahveli peeling ürünün sahibi Frank Body, her 40 saniyede bir satılıyor. Bu peeling parlak ve kusursuz bir cilt vaat ediyor.

Hassas ciltlerin favorisi olan Bioderma Sensibio H2O tüm dünyada tam 6 saniyede bir yeni bir alıcı buluyor.

Son zamanların belki de en popüler ürünlerinden bir tanesi olan Make Up Forever'ın HD pudralarından her 30 saniyede bir satılıyor. Bu da 1 yılda tam tamına 6.6 ton ürün demek oluyor.

İpeksi ve kusursuz dudakları hedefleyen Sisley'nin rujları her 1 dakikada 8 adet satılıyor.

Son güncelleme: 12:00 - 21.05.2016
Etiketler