Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eliz Sakuçoğlu’nun plaj giyim koleksiyonu satışa çıktı
Eliz Sakuçoğlu’nun plaj giyim koleksiyonu satışa çıktı
Eliz Sakuçoğlu, yeni koleksiyonunu satışa çıkardı.
Moda 30 Mayıs 2016 - 12:35

Menajerlik ve stil danışmanlığının yanı sıra sosyal medyada spor ve sağlıklı yaşama yönelik yaptığı paylaşımlar ile de ön plana çıkan Eliz Sakuçoğlu, spor taytları şıklaştırırken, maskülen çizgilere sahip mayo ve bikinileri dantel detaylarla feminen bir görünüme kavuştuduğu koleksiyonunu satışa çıkardı.
elizic

Son zamanlarda yaptığı her işle adından söz ettirmeyi başaran Eliz Sakuçoğlu’nun hazırladığı, spor ve plaj giyim parçalarından oluşan kapsül koleksiyonu büyük ilgi görüyor.
eliz-

Son yıllarda dünyada ünlü isimlerin pek çoğu kendi markasını yaratmanın yanı sıra ünlü markalarla  güçlü işbirlikleri yaparak özel tasarımlar hazırlıyor. Türkiye’de ise bu durum giderek artıyor. İşte kendi markalarını yaratan, markalarla işbirlikleri yapıp moda dünyasına adım atan diğer ünlü  isimler.

Hande Yener:  Hakan Akkaya markası adı altında kendi plaj koleksiyonunu çıkarmak için hazırlanan Hande Yener, “Hande Yener Beachwear'' koleksiyonunda mayo, bikini ve pareo gibi parçalardan oluşan özel kolesktiyonunu sahibi olduğu Sebastian Beach Yalıkavak'ta satışa sunuacak.
Hande Yener Beachwear

Helin Avşar: ‘Hep farklı olmaya gayret ettim, modayı kendim yaratmak istedim' diyen Helin Avşar, kendi tasarımlarını hazırlayarak, web sitesi üzerinden satışa çıkardı.

Buse Terim: Ünlü moda Blogger’ı Buse Terim,  DeFacto için birbirinden özel tasarımlar hazırlayarak ilkbahar – yaz koleksiyonunu görücüye çıkardı.
buse

Hadise:  Ünlü giyim markası Twist ile 2 yıllık bir anlaşma imzalayan Hadise, ‘Hadise for Twist' koleksiyonunu için 2,5 milyon TL alarak geçtiğimiz ekim ayında satışa sundu.

Pınar Altuğ: İsmini, Pınar Altuğ Atacan'ın annesinden alan Selma by Pınar Altuğ  koleksiyonu, birbirinden şık mücevherlerden oluşuyor. Markanın mağazası ise 2016 haziran ayında Yalıkavak’ta açılacak.
SELMA-by-Pinar altug
Minnie by Koton: Disney karakteri Minnie Mouse ikonik stili ve farklı tarzıyla markaya ilham kaynağı oldu ve koleksiyonun parçaları yine Tuba Ünsal'ın dokunuşlarıyla şekillendi. Tuba Ünsal, kızı Sare ile birlikte çekimlerde de yer aldı.

Ebru Akel- Akel’s by Ebru: Moda dünyasına kendi markasıyla adım atan Ebru Akel, gündüzden geceye rahatça kullanılabilecek sade ve rafine kombinlerin bulunduğu Akel's koleksiyonunu yarattı.

Son güncelleme: 12:36 - 30.05.2016