Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Emre Erdemoğlu defilesinde Gökhan Türkmen podyuma çıktı
Emre Erdemoğlu defilesinde Gökhan Türkmen podyuma çıktı
Emre Erdemoğlu, Aysel adını verdiği, siyah ve kırmızının beyaz ile buluştuğu 2018 İlkbahar / Yaz koleksiyonunu tanıttı. Defilenin sürpriz ismi ise Gökhan Türkmen oldu...
Hale Ceylan BARLAS
Moda 14 Eylül 2017 - 13:17

Ulusal ve uluslararası birçok yarışmada ödül sahibi olan tasarımcı Emre Erdemoğlu 2018 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nu tanıttı. Aysel Gürel’in 15 şarkısı resmedilerek koleksiyona işlendi. Tüm detaylarda şarkı içerisinde geçen ve Erdemoğlu’nun en önemsediği sözler nakış, baskı, işleme  ve dokuma teknikleriyle koleksiyonun bütününde kullanıldı. Büyük bir Aysel Gürel hayranı olan tasarımcı, Aysel’in şarkılarını ayrıca print tekniğiyle tüm koleksiyonun iç detaylarında kullandı. El işlemesi dantel kabanlar, print desenli kimonolar, röpteşambır formlar, oversize nakışlı kabanlar, boncuk işlemeler, 70’ler stili kare kemik gözlükler, kıpkırmızı uzun el örmesi saçaklı kemerler beğeni topladı. Defilenin en büyük sürprizi ise Gökhan Türkmen oldu. Ünlü şarkıcı koleksiyona ait bomber ceket ile podyuma çıktı ve kapanışı Erdemoğlu ile birlikte yaptı.

Fotoğraflar: Mustafa Kızgınyürek
defile2017

emreerdemoglu
Son güncelleme: 16:21 - 14.09.2017
Etiketler