Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Emre Karayel’li yeni sezon daveti
Emre Karayel’li yeni sezon daveti
Emre Karayel, moda dünyasının en değerli markalarından birinin moderatörlüğünü üstlendi.
Moda 5 Ekim 2016 - 14:38

Moda dünyasının en değerli iki elyafı olan saf kaşmir ve saf ipeği koleksiyonlarına yansıtarak dünya markası olan Silk and Cashmere yeni sezon davetini Zorlu Cantinery'nin leziz kahvaltısı eşliğinde gerçekleştirdi.

Ayşen Zamanpur ve Ferhat Zamanpur'un ev sahipliğinde, Emre Karayel'in moderatör olarak katılımıyla gerçekleşen davette, konuklar klasik parçaların yanı sıra ‘Rönesans' koleksiyonundaki daha genç, stil sahibi ve yırtık, transparan, metal zincir gibi çarpıcı detaylarıyla dikkat çeken parçaları inceledi.

Emre Karayel'in moderatörlüğüyle gerçekleşen sohbet kısmında; Emre Karayel'in kendine has eğlenceli yorumlarıyla sorduğu sorular karşısında, Ayşen Zamanpur ve Ferhat Zamanpur kaşmiri, anne-oğul arasındaki çalışma farklılıklarını ve 1.neslin markayı yaratma, 2. neslin markayı farklı bir noktaya taşıma yolculuğunu davetlilerle paylaştı.