Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
En güzel bikini vücudu hangisi?
En güzel bikini vücudu hangisi?
Hangisi en güzel bikini vücuduna sahip siz karar verin.
İmge BALIK
Moda 9 Temmuz 2016 - 09:14

Yazın gelmesiyle birlikte, ünlü isimler de birer birer tatil fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaşmaya başladı. Her biri takipçileri tarafından büyük beğeni alsa da, bazıları zaman zaman eleştiri oklarına maruz kalabiliyor. İşte ünlü isimler ve bikinili halleri. Hangisi en güzel bikini vücuduna sahip siz karar verin.

Çağla Şıkel: Geride bıraktığımız günlerde bir kız çocuğu istediğini açıklayan Şıkel, Emre Altuğ ile olan evliliğini bitirdikten sonra yeniden podyumlara dönmüştü. İki çocuk annesi Çağla Şıkel, 37 yaşında, boyu 1,80 ve 57 kilo.

cagla

Deniz Akkaya: Son zamanlarda girdiği polemikler ve yaptığı sert açıklamalarla dikkatleri çeken Deniz Akkaya da son derece çekici bir fiziğe sahip ünlülerden. Yaz dolayısıyla bikinili fotoğraflarını paylaşmaktan çekinmeyen Akkaya, 38 yaşında, boyu 1,78, kilo 59, bir çocuk annesi.

denizakkaya-1

Eda Taşpınar: Magazin dünyasının ikonik karakterlerinden Eda Taşpınar, şezlong pozlarıyla bir dönem yazın müjdecisi olarak ün salmıştı. Her dem bronz vücuduyla göz dolduran Taşpınar sosyal medya hesabından yaptığı çok sayıdaki bikinili paylaşımı ile de göz dolduruyor. Fiziğine son derece güvenen Taşpınar 36 yaşında, boyu 1.74, kilo 53 kg

eda
Eliz Sakuçoğlu: Spora olan düşkünlüğü ve son derece yoğun bir tempoda yaptığı çalışmaları ile etkileyici bir fiziğe sahip olan Sakuçoğlu 32 yaşında. Bir süredir modacı Beren Benan ile birlikte olan Eliz Sakuçoğlu aynı zamanda bu yaz kendi tasarımı mayolarıyla son derece iddialı. Bikinili paylaşımlarıyla ne kadar etkileyici bir fiziği olduğunu cümle aleme gösteren Sakuçoğlu’nun boyu 1,68 kilosuyla 50.

eliz
Irmak Ünal:  Kış boyuncu Irmak Ünal’ın  sosyal medya hesabını takip edenler onun inanılmaz değişimine tanıklık edeceklerdir. Spor salonlarından çıkmayan Ünal, kaslarıyla değme sporculara taş çıkartan bir isim. Bikini vücuduyla son derece çekici olan Ünal, 39 yaşında, boyu 1,62, kilo 53 iki çocuk annesi.

ırmak
Özge Ulusoy: Hacı Sabancı’yla mutlu bir beraberlik sürdüren Özge Ulusoy da son derece güzel bir fiziğe sahip. O da tıpkı Sakuçoğlu gibi mayo tasarımları yapıyor ve bunları büyük bir başarıyla taşıyor. Bikinili pozlarını sıklıkla gördüğümüz Özge Ulusoy 33 yaşında, boyu 1,80, kilo 55 kg
ozgeulusoy

Son güncelleme: 09:32 - 09.07.2016