Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
En seksi trend Bralet
En seksi trend Bralet
Yükselen bir trend haline gelen ve dilimize ‘bralet’ olarak geçen ‘bralette’ insanları ikiye bölmüş durumda.
Hale Ceylan BARLAS
Moda 16 Temmuz 2017 - 02:01

Bu trende ait tasarımları bazı kişiler sütyen, diğerleri ise büstiyer olarak tanımlıyor. Kısaca bu parçalar, sütyen görevi görüyor, büstiyer gibi de kullanılıyor. Birçok moda devinin koleksiyonlarına dahil ettiği bu tasarımlar, vitrinleri sık sık süslüyor.

shutterstock_155990984shutterstock_404324197 shutterstock_460956745

Dekoltenin kurtarıcısı

Sütyen ve büstiyerin birleşiminden oluşan, her parçayla kolayca kombinlenebilen bu tasarımlar aslında 80'li yıllar ve daha öncesinde oldukça popülerdi. Braletler, özellikle göğüs dekolteli bluzların, salaş tişörtlerin içine giyildiğinde son derece şık hatta seksi bir imaj yaratıyorlar.

“Sütyenim görünmesin” derdine son

Sıcak havalarda terlemeyi önleyen, demirli olmadığı için rahatsız etmeyen, en önemlisi de tahrişi önleyen braletler, yüksek bel parçalarla kombinlendiğinde ortaya gerçekten müthiş bir görüntü çıkarıyor.

shutterstock_404323411

Özellikle maskulen tarzı benimseyenler Palazzo pantolonlarla deneyebilirler. Ayrıca sırt dekolteli bir bluz ya da tişörtle, derin göğüs yakalı elbiselerin içine de rahatlıkla giyebilirsiniz. Böylece “Sütyenim görünüyor mu?” gibi sıkıntılardan da kurtulmuş olursunuz.

Etiketler