Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
File çorap deyip geçmeyin! Bu modellere aşık olacaksınız
File çorap deyip geçmeyin! Bu modellere aşık olacaksınız
Her biri bir eser niteliğinde olan el işi tasarımlar yapan Lirika Matoshi'nin son gözdesi file çoraplar. Giydiğinizde kendinizi prenses gibi hissedeceğinize eminiz çünkü bu çorapların bir eşi daha yok!
Hale Ceylan BARLAS
Moda 15 Mayıs 2017 - 13:03

Daha önceki haberimizde “Fishnet stocking” yani file çorapların 2017 yazına damgasını vuracağını yazmıştık. Daha cool, daha asi ve daha seksi modellerle karşımıza çıkan file çoraplar, kısa paça pantolon, mini şort, yırtık jean ve eteklerle kombinlendiğinde ortaya gerçekten çok güzel güzel görüntüler çıkıyor. Ama ne var ki bu çorapları seven de var sevmeyen de…
filecorapBiz de bugün sevmeyenlerin sevmesini sağlayacak bir Instagram hesabından bahsedeceğiz. Lirika Matoshi New York’lu bir sanatçı ve el emeği göz nuru pek çok tasarım yapıyor. Son olarak file çorapları adeta bir sanat eserine dönüştüren Matoshi, sevmeyenlerin bile aşık olacağı modeller tasarlıyor.
filecorap3Boncuk, çiçek işlemeli modeller hazırlayan sanatçının yaptığı çorapların bir benzeri daha yok. Çünkü her biri o anda ruh haline göre hazırlanıyor ve aynısını yapmak da haliyle zor oluyor… İşte o şaheserlerden bazıları….
filecorap4filecorap1 filecorap2 filecorap5 filecorap6 filecorap7 filecorap8 filecorap9 il_fullxfull