Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Genç modacılar tüm hünerlerini sergiledi
Genç modacılar tüm hünerlerini sergiledi
Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil Bölümü öğrencilerinin Grand Pera'da gerçekleştirdiği defile moda dünyasında heyecan yarattı. Öğrencilerin tasarımları moda otoritelerinin beğenisini topladı.
Moda 18 Haziran 2017 - 13:55

MÜGSF (Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi) Tekstil Bölümü öğrencilerinin ‘Diploma Projeleri’ kapsamında hazırladığı sergi ve defile Grand Pera Cercle Dorient binasında gerçekleştirildi. Genç modacılar tasarımlarıyla büyük beğeni topladılar.
z1
Yirmi iki tasarımcının tasarımlarının sahnelendiği defile programı baskı öğrencilerinin kumaş sergisiyle başladı.

z2Devam eden defilede önce dokuma kumaşlar, devamında ise birbirinden farklı yorumlarla oluşmuş giysi tasarımları sahnelendi.

z3
Davetlilerin büyük ilgi gösterdiği defileye İhracatçı birlikleri, dernekler, markalar ve ünlü tasarımcılar destek verdi.

z6
Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri, İTHİB, ATHİB, TETSİAD gibi meslek birliklerinin yanı sıra Yasin Soy, Sabit Akkaya, Mehmet Yıldırım, Simay Bülbül, Özgür Masur, Özlem Süer gibi usta isimler ve Ören Bayan, Kartopu, Mısela, Gülay Makine, Botaş ve Grand Pera gibi kurumlar öğrencilere destek oldular.

z7
Tasarımlar kalabalık davetli topluluğunun ve defileyi izleyen moda otoritelerinin beğenisini topladı.

z8