Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gigi Hadid, Milano Moda Haftası çıkışı tacize uğradı!
Gigi Hadid, Milano Moda Haftası çıkışı tacize uğradı!
Son dönemin en gözde modellerinden Gigi Hadid, Milano Moda Haftası kapsamında katıldığı defile çıkışı tacize uğradı.
Moda 23 Eylül 2016 - 10:46

Gigi Hadid, kendisi gibi model olan kardeşi Bella ile birlikte defilenin yapıldığı salondan çıkarken etrafı hayranlarıyla sarıldı. Hadid kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen bazı hayranlarını kırmayıp kısa bir süre onların objektiflerine gülümsedi. Ardında da herkese gülümseyerek yoluna devam etti. Bu arada da kardeşi Bella ile el ele tutuşuyordu. Fötr şapkalı ve gözlüklü bir genç adam arkasından gelip Gigi Hadid’in beline sarıldı ve onu havaya kaldırdı.

 

gigi

Ne olduğunu anlayamayan Gigi Hadid bir anda şaşkına döndü. Sonra korumaların araya girmesiyle Hadid tacizcinin elinden kurtuldu. Şapkalı adam olay yerinden uzaklaşırken Hadid de onun arkasından koşarak yetişmeye çalıştı. Belli ki kendisini taciz eden adama gereken cevabı verecekti. Ama koruması kolundan tutarak Hadid’in adamın peşinden gitmesini engelledi.

gigi2

Bu tuhaf adamın daha önce de Hollywood başta olmak üzere birçok etkinliğin kırmızı halısında ünlülere benzer tacizlerde bulunan Vitalii Sediuk olduğu ortaya çıktı Sediuk da Hadid’e belinden sarılan kişinin kendisi olduğunu doğruladı.

Son güncelleme: 11:48 - 23.09.2016