Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gigi Hadid’in pratik güzellik sırları
Gigi Hadid’in pratik güzellik sırları
Son dönemlerin yükselen yıldızı Gigi Hadid'in güzellik sırları...
Moda 25 Mart 2016 - 10:36

Victoria’s Secret’in en taze modellerinden olan Gigi Hadid’e ilgi her geçen gün daha da büyüyor. Yer aldığı reklam kampanyaları, defileler, katıldığı davetler ile her zaman dikkatleri üzerine çeken Gigi’nin güzellik sırrını derledik.

Gigi Hadid Foto: DepoPhotos

Işıl ışıl cildi ile dikkatleri çeken Gigi Hadid, “gece yattığımda yüzüme sürdüğüm en son şey bir losyon olmalı” diyor. Makyaj temizleme mendillerini ise yanında hiç eksik etmiyor.

Her zaman yanında bir saç ekibinin olmadığını söyleyen Gigi, saçlarını çok da umursamadığını söylüyor. Sadece saç spreyinin stili için yeterli olacağını söyleyen Gigi için gece de çıksa pratik saç modelleri fovorisi. Düzleştirme ya da dalga vermeyi tercih eden güzel yıldızın kirli saçlarının kurtarıcısı ise sıkı at kuyrukları.

Gigi Hadid Foto: DepoPhotos

Her zaman doğallıktan yana olan Gigi Hadid, makyaj konusunda da yine aynı fikirde. Makyajını basit tutmayı seven Gigi Hadid, dumanlı göz makyajını seviyor.

Günlük görünümüne oldukça önem veren Gigi Hadid ilham almaya bayılıyor. Özellikle stil blogları ve Instagram hesapların onun için gerçek bir ilham kaynağı. Değişimi oldukça seven genç model stili için “Bir gece cat eye makyajı uygulayıp, diğer gece sadece bir maskara ve koyu pembe bir ruj kullanabilirim.” diyor.