Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Güçlü kadın, kendine güvenen kadın; güzeldir!’
‘Güçlü kadın, kendine güvenen kadın; güzeldir!’
Güzellik yolculuğu Burcu Esmersoy’la devam ediyor.
Moda 10 Mart 2016 - 14:03

Güzelliğe değer katan Avon’un yeni yolculuğuna eşlik edecek olan Burcu Esmersoy, iş birliği kapsamında kadınların kendilerini daha güçlü ve güzel hissetmeleri için yapılan çalışmalara eşlik edecek. Burcu Esmersoy, yıl boyunca cilt bakımı konusundaki tavsiyelerini ve canlı cilt görünümünün sırlarını kadınlarla paylaşacak.

Burcu Esmersoy Foto: Bülten

Marka yüzü olmanın kendisi için çok özel bir anlamı olduğunu dile getiren Burcu Esmersoy, kampanya hakkındaki düşüncelerini şu sözlerle ifade etti; “Ben bir kadının kendini güçlü hissetmesinin önemini, çok genç yaşlarda fark ettim. Hayat boyunca adımlarımı da her zaman kendi imkanlarımı yaratmam gerektiğini bilerek attım. Kendi ayakları üzerinde durabilen ve bu sektörde kendini ispat eden bir kadın olarak anılmaktan, kadın emeğini bu kadar değerli gören markasıyla birlikte olmaktan gurur duyuyorum. Çünkü güçlü kadın, kendine güvenen kadın; güzeldir. Avon da hayatına dokunduğu her kadının kendini sadece güzel değil, her zaman daha güçlü hissedebilmesi için çalışıyor. Bu önemli misyonun bir parçası olduğum için çok mutluyum.”