Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Güzelliğinize özgün bir dokunuş yapın
Güzelliğinize özgün bir dokunuş yapın
Maskaradan ruja, fardan Terracota allığa kadar birbirinden özel makyaj ürünleri Ekim ayından itibaren raflarda yerini alıyor.
Moda 19 Ekim 2016 - 12:11

Günün her anında tarzından ödün vermek istemeyen kadınlar, özenle oluşturdukları kombinlerini Koton Beauty'nin trendy makyaj ürünleriyle tamamlıyorlar. Yenilenen formülü, çarpıcı ve moda renk paleti, rose gold ambalajları ile kusursuz bir görünümü mümkün kılıyor.

İpeksi bir görünüm…
Koleksiyonda yer alan Terracotta serisi, cilde ipeksi bir dokunuş yapıyor. Özel ince sedeflerle geliştirilmiş formülleri ile kuru kullanımda doğal ve pürüzsüz bir görünüm yaratan ürünler, ıslak kullanımda da daha yoğun ve çarpıcı renkler ortaya çıkararak belirgin ve yoğun bir duruş sergiliyor.  Allığın satensi renkleri ile farklı stillere istenilen etkide mükemmel yansımalar katılıyor.

kotonbeauty-5

Uzun topukların yarattığı çarpıcı ve göz alıcı etki artık kirpiklerinizde…
Kalın kıl fırçası ile kirpikleri tek tek ayıran ve kremsi, yumuşak formülü ile kalınlaştırarak yüksek hacim sağlayan Oversize Volume maskara, tek katta kirpiklere güçlü hacim ve yoğun siyah rengi vererek bakışları ön plana çıkarıyor. Uzun kirpik isteyenlerin vazgeçilmezi Magical Kirpik uzatıcı maskara, kirpikleri tek tek yakalayıp uzatıyor, topaklanma yapmayan formülü ile mükemmel uyum içerisindeki ola plastik fırçası sayesinde de gözlere yeni bir boyut kazandırıyor.

kotonbeauty

Doğal ama çarpıcı bakışların sırrı 4'lü farlarda…
Zengin sedeflerden oluşan, topaklanma yapmadan tek katta yoğun renk veren ve gün boyunca ilk tazeliğini koruyan farlar ise koleksiyonun en gözde ürünleri arasında yer alıyor. 4'lü farların mükemmel uyumlu renkleri, bakışları doğal ama çarpıcı kılıyor.

koton_beauty_15

Etkileyici gülümsemenizin sırrı..
Zaman sıkıntısı yaşayanlar için pratik makyaj deneyimi sunan, doğal renkleriyle ve çok fonksiyonlu formülüyle ön plana çıkan Lip&Cheek, normal mat ruj gibi dudaklara, krem allık gibi yanaklara uygulanabiliyor. Mat ve kadifemsi renkli rujların yanı sıra doğal parlaklık veren ve hafif renklerle ıslak görünüm sağlayan rujlar ise gülüşünüze renk katıyor.
kotonbeauty3

Etiketler