Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Güzellik ve Bakım Fuarı ziyaretçi akınına uğradı
Güzellik ve Bakım Fuarı ziyaretçi akınına uğradı
Güzellik & Bakım Fuarı, 18 bin kişi üzerinde ziyaretçi ağırladı.
Moda 14 Mart 2016 - 10:04

Bu yıl 27. kez düzenlenen, çeyrek yüzyıldır Türkiye'nin güzellik trendlerine yön veren Güzellik & Bakım Fuarı, sektör profesyonelleriyle birlikte gençliklerini ve güzelliklerini korumak isteyen ziyaretçilerin akınına uğradı. Fuar bu yıl 18 bin kişinin üzerinde ziyaretçi ağırladı.

Güzellik ve Bakım Fuarı Foto: Bülten

Arı zehri, havyar, salyangoz ya da 24 ayar altınla ciltlerine bakım yaptıranlar, ses dalgalarıyla tek seansta cilt gerdirenler, altın iğne ile selülitlerinden kurtulanlar, kalıcı makyaj yaptıranlar, ameliyat izlerini kapatmak isteyenler, el ve tırnak bakımının yanı sıra saçlarını da ihmal etmeyenler bu yıl da İnterteks tarafından düzenlenen Güzellik & Bakım Fuarı'nı ziyaret etti.

Genç, yaşlı, kadın, erkek herkesin ilgisini çeken fuar dört günlük maratonun ardından sona erdi. Fuara bu yıl Amerika Birleşik Devletleri başta olmak üzere, Avrupa, Uzakdoğu ve Orta Asya'dan uluslararası firmalar katıldı. 8 ülke, 127 firma, 400 marka ve 18 bin kişi üzerinde ziyaretçi, 15 bin metrekareye yayılan alanda dört gün boyunca güzellik üzerine konuştular, Türkiye ve dünyadaki son trendleri anlattılar.