Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gwyneth Paltrow’dan iddialı fotoğraf çekimi
Gwyneth Paltrow’dan iddialı fotoğraf çekimi
Gwyneth Paltrow, bir moda dergisinin çekimleri için en seksi haliyle süper markete girdi.
Moda 13 Ekim 2016 - 12:44

Hollywood'un en beğenilen oyuncularından  biri olan 44 yaşındaki Gwyneth Paltrow, mayo ve ceketle tamamladığı görünümüyle Harper's Bazaar dergisinin Kasım 2016 sayısı için Alexi Lubomirski'ye oldukça iddialı pozlar verdi.

gwyneth_paltrow_harpers_baz
40'lı yaşlarında olmaktan mutlu olduğunu söyleyen Paltrow, “Hayatın inanılmaz sıkıntılarını ve hayal kırıklıklarını yaşamamışsanız ve bunlarla bütünleşmemişseniz, 40'larında ve kendini ifade eden biri olarak size ne söyleyebilirim?” şeklinde konuştu.

cufp4eswiaap-1_

“40'larında her kadın mükemmeldir” diyen Paltrow, özel hayatını medyadan nasıl sakındığını ise şöyle anlattı: “Özel hayatımı anlatmaya başladığım zamanlarda hakkında çıkan haberleri saklıyordum. İlk başlarda iyiydi ama sonra her şey değişti. Bunun iyi bir şey olmadığını ve bana yardım etmediğini kısa sürede öğrendim. Çok saçmaydı, her şeyiyle benim hayatımın içindeydiler. Bundan ders almam için bir fırsat olarak gördüm. Şimdi tesadüfen canımı sıkan şeyler oluyor ama bunlara önemsiz gözüyle bakıyorum.”

cugd1rmusaen4iu