Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hakan Akkaya’ya defilesinde ünlülerin stili
Hakan Akkaya’ya defilesinde ünlülerin stili
Hakan Akkaya'nın önceki akşam Maslak Arena’ da gerçekleştirdiği ‘The 120 Days Of Sodom’ defilesine ünlüler akın etti.
Moda 27 Mayıs 2016 - 14:35

Hande Yener, Yıldız Tilbe, İvana Sert, Bengü, Ayşe Hatun Önal, Fatih Ürek, Öykü Serter, İrem Derici, Gonca Vuslateri, Neslişah Alkoçlar, Emel Yıldırım,   Aslı Hünel, Hakan Peker ve eşi, Nadide Sultan, gibi cemiyet   ve sanat dünyasının önemli isimleri siyah halıda şıklık yarışına girdi.

Her zaman rüküş ilan edilen İrem Derici, maskülen stili ve papyon detayıyla gecenin en şık isimleri arasında yer aldı. Gecede İrem Derici, “Bugün giderim var. Mini etek olayı beni bozdu. O yüzden pantolon giyindim. Hakan Akkaya’nın bende iki tane elbisesi var. Bu kadar kiloyu vermemin sebebi de Hakan’dır. ‘Bu ne kız bidon gibisin’ dedi.” şeklinde konuştu.
İrem Derici
Hakan Akkaya imzalı bir elbise ile defileye katılan Bengü, deri elbisesiyle oldukça cüretkat ve iddialı bir görünüme sahipti.
Bengu

Siyahlar içinde geceye katılan Yıldız Tilbe’de gecede şıklığı ile dikkat çekti. Bengü gibi Hakan Akkaya tasarımı transparan dantel detaylı bir elbise tercih eden Tilbe, şıklığı ile şaşırttı.
Yildiz Tilbe

Son günlerde verdiği kilolarla gündemde olan Fatih Ürek, spor şık görünümüyle oldukça taze bir görünüme sahipti.
Fatih Urek

Gecenin açık ara farkla dikkatleri üzerine çeken ismi şüphesiz Ivana Sert oldu. Her zaman şık görmeye alıştığımız Ivana Sert, defilede de şaşırtmadı. Siyah püsküş detaylı mini eteği ve transparan üstü ile harika görünüyordu.
Ivana Sert

Geceye beyaz pantolon ve ceket takımıyla katılan Gizem Özdilli, maskülen stiliyle göz doldurdu.
Gizem Ozdilli

Neslişah Alkoçlar, geceye oldukça renkli tarzıyla katıldı. Sarı mini elbisesini tamamladığı sezon modası pon ponlu ayakkabıları ile oldukça enerjik bir görünüme sahipti.
neslisah alkoclar

Her daim iddialı elbiselerle görmeye alışık olduğumuz sunucu Öykü Serter, bu kez seçimini diz altı bir elbiseden yana kullanmı. Serter, gri yaprak işlemeli elbisesini, yine aynı ton ince bir kemer ile tamamlamış.
Oyku Serter