Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hatasız makyaj yapmaya dair…
Hatasız makyaj yapmaya dair…
Zamanla yarışan modern kadının makyaj hatası yapmaması imkansız. Her geçen gün çıkan yeni trendlere, kontür tekniğine, kalın kaş modasına uyum sağlayayım derken bazı hatalar yapıyorsanız, sakin olun ve yazımızı okuyun!
Hale Ceylan BARLAS
Moda 16 Eylül 2017 - 02:49

Altın değerinde tüyolar

Kadınların uygulamakta zorlandıkları uygulamalardan biri de kontür. Bu zorluğun sebebi ise yüzünüze sürdüğünüz kontürü iyice dağıtmamanızdan kaynaklanıyor. Bir sünger ya da yumuşak bir fırçayla kontürü dağıttığınızda keskin hatlara sahip olabilirsiniz.

eyeliner-1 kontur-2

Doğal çizgiler

Bir diğer sorun ise kaş boyama… Kaşınızı ya çok belirgin boyuyor ya da taşırıyorsanız, düz ve enine çizgiler yapmaya çalışmak yerine çıkış yönüne doğru doğal çizgilerle kaşınızı doldurun. Kaş kalemleri ya da kitleri bu işlem için ideal bir çözüm olabilir.

kas-boyama-1

Yıllar geçse de modası geçmez

Saç modelinizin klasik olduğunu düşünüyorsanız modaya ayak uyduramıyorum diye sakın üzülmeyin. Çünkü eski modeller yeniden moda olacak…

kivircik

Kısa saçlılar çok şanslı

Saçlarını kısa kullanan kadınlar oldukça şanslı. Çünkü sonbahar-kış sezonunda en çok tercih edilen modellerden biri de kısa saç olacak.

bob-kesim uzun-saclar

Büyükannelerimizden kalma

Her sezon var olan küt saçlar, ‘Bob kesim' gibi farklı isimlerle anılsa da, aslında annelerimiz hatta büyükannelerimizden kalma klasik küt saç kesimi.

percem

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

Etiketler