Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hayaller Sindrella, gerçekler Külkedisi…
Hayaller Sindrella, gerçekler Külkedisi…
Her kadın en özel gecesinde ya da bir davette prenses gibi olmak ister. Bunun için de en güzel kıyafeti seçer... Ama o kıyafetin siparişini internet üzerinden verdiyse, hayallerdeki Sindrella'ya dönüşmek yerine, Külkedisi oluverirler...
Hale Ceylan BARLAS
Moda 17 Mayıs 2017 - 16:18

Günümüzün en çok tercih edilen alışveriş yöntemi hiç kuşkusuz online olan… Çünkü pek çok avantajı var. Ne ararsanız hepsi elinizin altında. Mağaza mağaza dolaşmanıza gerek yok. “Bedeni ya da rengi kalmadı” sözlerini duymak zorunda değilsiniz. Her şey bir tık uzağınızda ve üstelik yerinizden kalkmanıza da gerek yok. Kargo zaten nereye isterseniz oraya paketinizi getiriyor.
Evet bu saydıklarımız internetin büyük avantajları. Ne var ki bir de riskli yönleri var. Örneğin verdiğiniz siparişin istediğiniz gibi gelmemesi gibi… Son günlerde de alışveriş mağdurları alışveriş tecrübelerini Twitter’da paylaşıyor. Genelde “Prom Dress” etiketiyle paylaşılan kıyafetlere baktığınızda, kullanıcıların düştükleri trajikomik haller gerçekten içler acısı ama itiraf edelim ki, bir o kadar da eğlenceli!
1 2 3 4 5 9 basliksiz-1 basliksiz-2 basliksiz-3