Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hayata enerji katan koleksiyon
Hayata enerji katan koleksiyon
Birbirinden canlı fosforlu renklere sahip defter koleksiyonu güneşli günlerin enerjisini ruhunuza taşıyor.
Moda 20 Mayıs 2016 - 14:42

Renklerin insanlar üzerinde farklı etkilere sahip olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Kimi renkler insanı sakinleştirirken, kimileri heyecanlandırıyor ya da özgüveni artırıyor. Parlak ve canlı renkler ise mutluluk duygusunu pekiştirerek enerji veriyor.  Birbirinden canlı fosforlu renklere sahip defter koleksiyonu ise, güneşli günlerin enerjisini ruhunuza taşıyor.

keskincolor
Fosforlu renklere sahip yeni hatıra defterleri ile size 3 farklı seçenek sunan Keskin Color, fosforlu yeşil, turuncu ve sarı renklere sahip hatıra defterleri, hem güneşli günlerin coşkusuna uyum sağlıyor hem de size yazı yazarken enerji veriyor. İsteyenler yaşam gücünü temsil ederken, iyimserlik yayan ve ruhu canlandıran turuncuyu, isteyenler yaratıcılığı harekete geçiren yeşili, dileyenlerse ilham duygularını pekiştiren sarı rengi seçiyor. Defterlerin iç sayfalarını süsleyen çiçek motifleri de yazı yazarken içinizi açıyor.

Etiketler