Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hoş bir görünüm için altın öneriler
Hoş bir görünüm için altın öneriler
İnsan ne kadar güzel görünürse özgüveni de o kadar artıyor.
Moda 26 Mart 2016 - 00:34

İnsan ne kadar güzel görünürse özgüveni de o kadar artıyor. Hoş bir görümüne sahip olmak ise hiç de sanıldığı kadar zor değil. Çoğu zaman sadece minik detaylara dikkat etmek bile bunun için yeterli olabilir.

Kıyafet

Kilosunu kamufle etmek isteyenler nasıl dik çizgili ve desensiz kıyafetleri giymeyi tercih ediyorsa, zayıflığından şikâyetçi olanlar da pileli etek ve pantolonları tercih edebilirler. Her defoyu yok edecek bir giyim formülü mutlaka var.

Bakım

Porselen gibi pürüzsüz bir cilde sahip olmak bakımlı görünümün ilk adımıdır. Bunun için temizlik ve sağlıklı beslenme şarttır. Duş aldıktan sonra tamamen kurulamadan önce cilde nemlendirici uygulamak ise cildi daha çok besler.

Makyaj

2016'nın güzellik trendleri arasında yer alan doğal görünüm makyaj konusunda belirleyici durumda. O nedenle hafif pembe bir allık, dudaklara ise ten renginizin bir ton açığı ya da koyusu parlatıcı sürerek bakışları üzerinizde toplayabilirsiniz.

Etiketler