Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İbrahim Erkal Cumhurbaşkanı’nın iftar davetine yakasında çengelli iğne ile katıldı
İbrahim Erkal Cumhurbaşkanı’nın iftar davetine yakasında çengelli iğne ile katıldı
İbrahim Erkal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın iftar davetine katıldı, sosyal medyayı salladı.
Moda 20 Haziran 2016 - 13:46

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Hubar Köşkü’nde verdiği iftar davetine Murat Boz, Yavuz Bingöl, Sibel Can, Seda Sayan, Gülben Ergen, Serdar Ortaç, Alişan, Bülent Ersoy, Petek Dinçöz, Hakan Ural, Coşkun Sabah, Hakan Peker, Cengiz Kurtoğlu, Zara, İbrahim Tatlıses, Burcu Esmersoy, Orhan Gencebay, Mustafa Ceceli gibi birçok ünlü akın etti. Geceye katılan ünlü isimlerden bir tanesi de türkücü İbrahim Erkal oldu.
erkal
İftar yemeğine katılan ünlü isimlerin kıyafet seçimleri de dikkat çekerken, en çok ilgiyi ilginç aksesuar seçimiyle İbrahim Erkal aldı.

Erzurumlu türkücü Erkal, yakasına kravat yerine dev boyutta bir çengelli iğne takarak davete katıldı. Ünlü şarkıcının ilginç aksesuar seçimi sosyal medyanın gündemine oturdu.
ibrahim-erkal-erdgnn_871Sosyal medyadan stiline oldukça fazla yorum yapılan Erkal “Yaka iğnesini aksesuar olarak kendim taktım. Yakıştırdığım için taktım. Kıyafet kombinini ben seçtim. Farklı bir tarz olduğu için ilgi çekmesi normal. İnsanlar kıyafetlerinde farklı aksesuarlar kullanıyor. Ben de böyle bir aksesuarı tercih ettim” şeklinde açıklama yaptı.
İLGİLİ HABERGülben Ergen ve Burcu Esmersoy Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın davetine aynı elbiseyle katıldıGülben Ergen ve Burcu Esmersoy Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın davetine aynı elbiseyle katıldı

Son güncelleme: 16:36 - 20.06.2016