Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İlkbaharda bu ojeler moda
İlkbaharda bu ojeler moda
Moda haftaları tüm hızıyla devam ederken, şovlarda yer alan detaylar, önümüzdeki sezon bizi neler beklediğini de söylüyor.
Moda 22 Şubat 2016 - 10:18

Baharın habercisi pastel tonlar çoktan oje trendleri arasında yerini aldı. Önümüzdeki sezon yine çok renkli ve canlı geçecek. İşte 2016 İlkbaharında bizi bekleyen oje trendleri.

2016 ilkbahar oje trendleri Foto: Shutterstock

French ojenin modası geçeli çok olsa da, yeni reklerle kullanılmaya devam ediyor. Özellikle lacivert frenchler görürseniz hiç şaşırmayın, çünkü  Mugler defilesi çoktan ilham oldu bile.

Biliyorsunuz, Pantone 2016 için  soluk pembe ve bebek mavisi seçti ve elbette oje rengi trendleri arasında da yerini aldı. Bebek mavisi ve soluk pembenin muhteşem uyumuna bu bahar bayılacaksınız.

2016 ilkbahar oje trendleri Foto: Shutterstock

Bu sezonun en trend rengi şüphesiz kahve tonları oldu. Tabi bu durum tırnaklarda da etkisini gösterdi. Metalik şeritlerle detaylandırabileğiniz kahve tonlarında ojeler de ilkbaharın gözde renkleri arasında.