Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İlkbaharın ferahlığı ile kadının ışıltısı bir arada
İlkbaharın ferahlığı ile kadının ışıltısı bir arada
Bel Air, içimizi ısıtan renkleri, feminen giysileri ve fark yaratan aksesuarlarıyla kadınların bir numaralı tercihi olacak.
Moda 22 Şubat 2016 - 14:29

Dünyada modaya yön veren Paris, Londra, Milano ve New York'tan ilham alarak, tasarımlarını feminen güzellikle birleştiren Avustralyalı giyim markası Forever New, yeni koleksiyonunu modaseverlerle buluşturmaya hazırlanıyor.

forever new Foto: Bülten

Her koleksiyonda farklı bir hikaye ile karşımıza çıkan marka, yeni koleksiyonu Bel Air ile kadınların dolaplarına ilkbahar esintisi getiriyor. Feminenliğin ve şıklığın ön plana çıktığı Bel Air koleksiyonunda, kusursuz ve modern silüetler hüküm sürerken, frambuaz, yulaf ve gri tonları da içimizi ısıtacak.

Forever New Foto: Bülten

Günlük hayatta rahatlıkla kullanabileceğimiz yepyeni kusursuz elbiselerin yanı sıra çan kollu baskılı mini elbiseler, gösterişli yüksek yaka formlar ve baharın blok renklerini barındıran kemerli elbiseler, bu koleksiyonda modaseverlerin oldukça ilgisini çekecek. Jean pantolonlar ve üste kusursuz oturan eteklerin üzerine giyilebilecek pelerinler, midi mantolar, kolsuz trikolar ve yelekler ile bu ay da doğallığı ve zarafeti sayesinde göz kamaştıracak.

Etiketler