Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘İncik Boncuk Takı Makı’ Kanyon’da
‘İncik Boncuk Takı Makı’ Kanyon’da
Özel tasarım takılar, son moda çantalar ve yazın tüm renklerini yansıtan birbirinden zevkli ürünler; 19-20 Ağustos tarihlerinde sizi bekliyor.
Moda 18 Ağustos 2016 - 12:29

Kanyon, İncik Boncuk Takı Makı meraklılarını üçüncü kez kurulacak Takı Makı Kanyon'da pazarında özenle seçilmiş ürünleri keşfe çağırıyor. Özel tasarım takılar, el işi deri aksesuarlar, son moda çantalar, rengarenk geçici dövmeler ve yazın tüm renklerini yansıtan birbirinden zevkli ürünler; 19-20 Ağustos tarihlerinde, 12.00-20.00 saatleri arasında sizleri bekliyor.

1471503757_Kanyon_Tak___Pazar__2
Özel tasarım ürünleri ile evinize renk katan 3RD Culture, tasarım ürünlerinin adresi AndthingsStore, kırtasiye ürünleri ve aksesuaryarıyla Bando, erkeklere özel seneçenkler sunan İzola, aksesuar seçkisi ile Lunapark, bir gelenek haline gelen Souq Dükkan, dekoratif ürünleri ile evlere farklı bir hava katan Say Something Linen, deri cüzdan ve aksesuarlarıyla Chivit, rengarenk geçici dövmeleri ile bu yazın vazgeçilmezi olacak Tattly, hasır çantalarıyla Two Continents, kırtasiye ürünleriyle Rifle Paper&Co., çanta ve aksesuarlarıyla Fonfique, rengarenk fularlarıyla Tukutukum, farklı print'leriyle Otto Stop, yazın vazgeçilmez aksesuarı güneş gözlükleri ile Memo ve SanGlasses, deniz kenarlarının vazgeçilmezi Sea Circle, deri aksesuarlarıyla Nazlı Bozdağ, caz, pop, rock, elektronik ve Türkçe 45'likler gibi birçok müzik türüne ait plakların satın alınabileceği Pantheon, çanta ve cüzdan seçenekleriyle Tool Leather, erkek kravat & mendil ve bayan şal, eşarp&pareo markası ile Selin Küçüksöz'ün yanı sıra özel tasarım takı seçenekleriyle Gözde Atlı, Gegemade, Tar Tar Goods, Mihaniki, Maia Kaja, Yael Morel ve Nott Kanyon etkinlik alanında kurulacak pazarda yerlerini alacak.
İncik Boncuk Takı Makı merakınız varsa 19-20 Ağustos tarihleri arasında Kanyon'a uğramayı ihmal etmeyin.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.