Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Instagram’ın yeni fenomen ninesi Helen Van Winkle
Instagram’ın yeni fenomen ninesi Helen Van Winkle
Son günlerde sosyal medyanın bahsettiği bir fenomen var; Helen Van Winkle.
Moda 1 Temmuz 2016 - 16:46

Helen Van Winkle’nin hayatı Instagram’dan renkli görünse de aslında geçmişi hiç de öyle yaşamamış.
vreh
35’inci evlilik yıldönümünde eşini bir trafik kazasında kaybetmiş. 1999’da oğlu kanserden 46 yaşında vefat etmiş. ‘Yıllarca eşimin ve oğlumun ölümünü kabullenmeye çalıştım. Ama kızım için, 5 torunum ve 3 de torun çocuğum var, onlar için mücadele ettim diyor fenomen Winkle.
vrh

“Kendim olmaktan sıkıldım, sürekli ağlıyordum. En sonunda Baddie Winkle karakterini yarattım ve hayatımda yeni bir dönem açtım. Başka türlü bu acılarla mücadele edemezdim.” diye sözlerine ekleyen Winkle, ünlü markaların reklamlarında yer alıyor, MTV ödüllerine gidiyor, Myley Cyrus, Kylie Jenner ve Nicole Richie gibi ünlülerle de takılıyor.
vbtrj

88 yaşında olmasına rağmen genç kızlara taş çıkartan Winkle, torununun ısrarı sayesinde sosyal medyaya dahil olmuş. Paylaştığı mayolu fotoğraflarla ilgi odağı olmayı başaran Winkle’ın biyografisinde de ‘1928’den beri erkeklerinizi çalan kadın’ yazıyor..

ht6j
Son güncelleme: 16:54 - 01.07.2016