Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Instagram’ın yeni fenomeni kadın polis
Instagram’ın yeni fenomeni kadın polis
Sosyal medya şimdi de Instagram'ın yeni fenomen polisini konuşuyor.
Moda 7 Mayıs 2016 - 10:03

31 yaşındaki Adrienne Koleszar, Almanya'da yaşayan bir polis memuru. Spora borçlu oldu şahane fiziği sayesinde kısa sürede sosyal medyanın gözdesi oldu ve 160 binden fazla takipçiye ulaştı.

Adrienne
Koleszar'ı ı görenler fotoğraflar altıarına ‘Lütfen beni tutukla', ‘Sana aşık oldum', ‘Eğer beni sen tutuklayacaksan aşırı hız yaparım' gibi yorumlar yazıyor.
adrienne

Mükemmel vücuda sahip olmasını spor ve sağlıklı beslenmeye borçlu olduğunu söyleyen Adrienne,  vücut geliştirme de yapıyor. Favori öğününün, yumurta beyazı ve yulaf gevreğinden oluşan bir protein tabağı olduğunu da ekliyor.

Adrienne

Fotoğrafları nedeniyle patronlarından herhangi bir azar işitmediğini de söyleyen Koleszar, ‘Çünkü benim fotoğraflarım erkekler için değil, kadınlar için. Beni çıplak göremezsiniz. Amacım, bu fotoğrafları gören kadınların da sağlıklı beslenmesi ve spor alışkanlığı kazanması' diye konuşuyor.
Adrienne