Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İrem Derici mi, Fahriye Evcen mi?
İrem Derici mi, Fahriye Evcen mi?
Rol aldıkları reklam filminde dansları ve fit görümleriyle dikkatleri çeken iki ünlü isimden sizin favoriniz hangisi?
İmge BALIK
Moda 18 Ekim 2016 - 10:31

Geçtiğimiz haftalarda reklam yüzü olduğu markanın siyah jean koleksiyonu için kamera karşısına geçen ve reklam sonrası güzelliği ile büyük beğeni toplayan Fahriye Evcen, bu kez ikinci reklam için kamerlar önündeydi…

fahriyeevcen

Yeni reklam filminde, fonda Kenan Doğulu'nun ‘Sımsıkı' şarkısı ile günün farklı saatlerinde triko kombinleriyle görülen Evcen’in dansları ise son günlerin en çok  konuşulan konularından bir tanesi olmayı başardı.

Ancak çok geçmeden güzel oyuncu Fahriye Evcen’e yeni bir rakip geldi.  Başka bir markanın jean koleksiyonu için reklam yüzü olan İrem Derici ise fit görünümü ve seksi danslarıyla dikkatleri üzerine çekti.

iremderici

Ünlü şarkıcı İrem Derici, Fahriye Evcen’i çok beğendiğini ve güzel bulduğu söylese de ‘markamın satışlarının yükselmesi için her şeyi yaparım’ dedi.  Rol aldıkları reklam filminde dansları ve fit görümleriyle dikkatleri çeken iki ünlü isimden sizin favoriniz hangisi?  İrem Derici mi, Fahriye Evcen mi?