Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Irina Shayk hamile mi? Bella ve The Weeknd barıştı mı? Victoria’s Secret defilesinden dedikodular
Irina Shayk hamile mi? Bella ve The Weeknd barıştı mı? Victoria’s Secret defilesinden dedikodular
Tarihinde ilk kez Paris'te gerçekleşen Victoria's Secret Fashion Show, dün gece izleyenleri kendine hayran bıraktı.
Hale Ceylan BARLAS
Moda 1 Aralık 2016 - 14:28

Road Ahead, Mountain Romance, Pink Nation, Secret Angel, Dark Angel ve Bright Night Angel isimli 6 ayrı segmentin bulunduğu defilede melekler nefes kesti. Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Stella Maxwell, Taylor Hill, Kendall Jenner, Gigi Hadid, Bella Hadid ve Irina Shayk gibi süper modellerin podyuma çıktığı defilede şov kadar dedikodular da gündeme damga vurdu.

victoria-defile-2

ÇAPKIN BAKIŞLAR İŞE YARAMADI

18 ay süren ilişkilerini sonlandıran ünlü model Bella Hadid ve R&B müziğinin popüler ismi The Weeknd, ayrıldıktan sonra ilk kez dün Victoria’s Secret defilesinde aynı podyumdaydı. Paris Grand Palais sahnesinde Bella Hadid’e çapkın bakışlar atan Weeknd, gecenin sonunda gözlerini eski sevgilisinden alamadığını itiraf etti. Tabii bu durum bir anda “Barışıyorlar mı?, Yoksa yeniden bir araya mı geliyorlar?” sorularını gündeme getirdi.

hadid-ic

Ne var ki başka bir dedikodu ise Bella Hadid’in, eski sevgilisinin bakışlarından ve hareketlerinden son derece rahatsız olduğu yönündeydi. İddialara göre Hadid ayrıca, The Weeknd’in diğer modellere de samimi davrandığını gördüğü için kıskanmış. Biz yabancı basının yalancısıyız!

HAMİLELİĞİNİ GİZLEDİ Mİ?

Bir başka dedikodu ise Rus model Irina Shayk’ın hamile olduğu yönündeydi. Sevgilisi Bradley Cooper’dan hamile olduğu iddia edilen Shayk’ın, diğer mankenlere nazaran daha kapalı kıyafetler giymesi ve göbeğini gizlemesi bu dedikoduyu alevlendirdi. Kırmızı püsküllerle ve Burberry bir trençkot ile göbeğini kapatan Shayk tarafından henüz bir açıklama gelmese de, dış basın şimdiden hamileliğini meşrulaştırmış gibi görünüyor. Öyle ki hamileliğinin ikinci trimesterinde olduğu ve ünlü modelin bebek için çok heyecanlı olduğunu söylemesi bile iddialar arasında.

irina-icvictori-defile-3

 

Son güncelleme: 14:33 - 01.12.2016