Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Isabeli Fontana ve Izabel Goulart Venedik Film Festivali’nde pişti oldu
Isabeli Fontana ve Izabel Goulart Venedik Film Festivali’nde pişti oldu
Çarşamba günü başlayan 74'üncü Uluslararası Venedik Film Festivali, dünyaca ünlü iki meleğin pişti olmasına sebep oldu. Aynı marka kıyafet ve aksesuar tercih eden Izabel Goulart ve Isabeli Fontana sosyal medyanın diline düştü.
Hale Ceylan BARLAS
Moda 1 Eylül 2017 - 12:59

Bu yıl 74’üncüsü düzenlenen Uluslararası Venedik Film Festivali iki gün önce ABD’li yönetmen Alexander Payne’nin yönettiği Downsizing filmi ile başladı. Festivalde dün de Meksikalı yönetmen Guillermo del Toro’nun yönettiği The Shape of Water filminin prömiyeri vardı. Pek çok ismin katıldığı kırmızı halıda, Isabeli Fontana ve Izabel Goulart’ın pişti olması günün olayı haline geldi.

Izabel Goulart

Izabel Goulart

Her ikisi de bin 800 TL değerinde (sadece günlerin yazılı olduğu trikonun fiyatı) Alberta Ferretti marka kıyafet tercih eden Victoria’s Secret meleklerinin mücevherleri de ayın markaydı. Chopard marka aksesuar tercih eden modeller oldukça şık görünüyordu. Ne var ki Izabel Goulart ‘Perşembe’ yazan kazağıyla doğru bir hamle yapsa da, ‘Salı’ yazılı kazak giyen Isabeli Fontana sosyal medyada dalga konusu olmaktan kurtulamadı.

Isabeli Fontana

Isabeli Fontana

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.