Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Işıl Reçber’den gösterişli tasarımlar
Işıl Reçber’den gösterişli tasarımlar
Katıldığı sosyal sorumluluk projeleriyle dikkat çeken Işıl Reçber'den gösterişli tasarımlar...
Moda 5 Mayıs 2016 - 09:42

Modayı yakından takip eden, tercih ettiği her kıyafetle moda dünyasına ilham veren ve katıldığı sosyal sorumluluk projeleriyle dikkat çekmeyi başaran Işıl Reçber, tasarladığı ayakkabı ve giyim koleksiyonu için verdiği davete cemiyet hayatından birçok isim katıldı.

ışıl reçber

 

Feryal Gülman, Hakan Akkaya, Şebnem Çapa, Sitare Akdilek, Pınar Hotiç, Ayşe Kucuroğlu, Aslı Şen, Monik İpekel ve Lady Jude Cisse gibi isimlerin katıldığı davette Işıl Reçber by Zeynep Kartal ve Lidyana.com için hazırladığı Işıl Reçber for Casavie koleksiyonları büyük ilgi gördü.

aysekucuroğlu

Tasarımcı Zeynep Kartal ile işbirliği yapan Işıl Reçber, özel gün ve geceler için gösterişli elbiselerin yanı sıra günlük şıklığı yansıtan blazer ceket, tulum, cigarette pantolon kalem etek, dantel şort, gömlek ve kokteyl elbiseleri hazırlıyor. Her daim yüksek topuklu ayakkabılar ile görmeye alıştığımız Işıl Reçber, ayakkabı zevkini anlattığı Işıl Reçber for Casavie koleksiyonu ile kendi ayakları üzerinde duran güçlü kadınlara sesleniyor.

ışılreçber
Şubat ayında dizayn ettiği mücevher koleksiyonuyla adından söz ettiren Işıl Reçber; “Üretmeyi seven ve aynı zamanda ürettiğimle yetinmeyen bir kadınım, her zaman daha şık, daha iyinin peşindeyim. Yakın takipçilerim tarafından giysi ve ayakkabı koleksiyonu hazırlamam için gelen talepler doğrultusunda yaklaşık bir yıl önce iki koleksiyonum için de çalışmalara başladım. İnsanların benim tarzımı beğenmeleri çok güzel. Kendi adıma gurur verici ama tasarımlarımı tercih edenler de şunu unutmasın, koleksiyonlarımın altında büyük bir emek, araştırma ve ruh var.” dedi.