Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Iskra Lawrence, bikini-mayo çekiminde
Iskra Lawrence, bikini-mayo çekiminde
Iskra Lawrence, yer aldığı çekimde çocukluk günlerine döndü.
Moda 24 Ekim 2016 - 12:47

Instagram’da paylaştığı fotoğraflarla ünlenen, kıvrımlı model Iskra Lawrence en popüler büyük beden modeller arasında hızla yerini aldı.

iskra-lawrence

Önceki gün bikini çekimi için kamera karşısına geçti.

iskra-lawrence2
26 yaşındaki güzel model, çekimler sırasında bol bol dondurma ve pamuk şekeri kullanılınca adeta çocukluğuna geri döndü.
iskra-lawrence4

Renk renk mayo ve bikinilerle poz veren Lawrence’in hem kamera önünde hem de kamera arkasında dikkat çeken neşesi ise kameralara böyle yansıdı.

iskra-lawrence

Iskra Lawrence verdiği bir röportajında ilk kez geçen yıl bir iç çamaşırı firmasının kendisini olduğu gibi kabul ettiğini söyleyerek. “Tanıtım yüzü olduğum bu firmanın yetkilileri benim kaç beden olduğumda ilgilenmediğini söylediler. Sonunda bu firma için yapılan çekimin sonuçlarını Londra’nın en büyük meydanlarından birinde gördüğümde şöyle düşündüm: “İşte sonunda kendimi gerçekten iyi hissediyorum”. Bİr düşünün, meydandaki reklam panosunda yer alan fotoğrafların kesinlikle rötuşlanmamıştı!” dedi.

iskra-lawrence6