Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbul Moda Haftası’nda iPhone 7 Plus rüzgarı
İstanbul Moda Haftası’nda iPhone 7 Plus rüzgarı
İstanbul Fashion Week'in çekimlerini üstlenen Getty Images, bazı kareleri de iPhone 7 objektifinden moda severlere ulaştırdı.
Moda 17 Ekim 2016 - 10:43

İstanbul Moda Haftası rüzgar gibi geçti! Birbirinden ünlü modacı ve modeli ağırlayan moda haftasında iPhone 7 objektifinden de çekilen fotoğraflar dünyaya servis edildi!

modahaftasi

Bu sene 11-15 Ekim tarihlerinde Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleşen Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul etkinliğinin çekimini üstlenen Getty Images, etkinliğin bazı karelerini iPhone 7 Plus ile çekti.

backstage

iPhone 7 Plus'ın sadece bir değil, iki yeni kamerası var. iPhone 7'de de bulunan 12 MP geniş açılı kamera ve görüntüyü daha da yakınlaştıran 12 MP telefoto kamera. Bu iki kamera sayesinde hem daha uzaktan çekim yapıp hem de görüntüyü daha yüksek kalitede yakınlaştırabiliyorsunuz. Üstelik, geniş renk yelpazesiyle çekim gibi gelişmiş yeni özellikler sayesinde fotoğraflar ve Live Photo'lar şimdi daha da canlı görünüyor.

moda
Son güncelleme: 14:13 - 17.10.2016