Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ivana Sert’ten açılış stili
Ivana Sert’ten açılış stili
Sunucu ve stilist Ivana Sert, İtalyan kozmetik markasının açılışında stiliyle göz kamaştırdı.
Moda 5 Ekim 2016 - 10:31

Dünyanın önde gelen sanat, moda ve tasarım merkezi Milano’nun atmosferini ve günün yükselen trendlerini tüm kadınlar için erişilebilir hale getiren Kiko Milano, İstanbul'da yeni bir mağaza daha açtı. Ivana Sert'in katılımı ile renklenen açılışta ünlü stilist sevecen tavırları ile dikkat çekti.

ivana
Ekranlarda her zaman göz kamaştırıcı stili ve yoğun makyajıyla görmeye alışık olduğumuz Ivana Sert, bu görüntüsünün aksine, şık sokak stiliyle de dikkatleri üzerine çekti.  Fit görüntüsüyle dikkat çeken Ivana Sert, süper mini jean şortunu uzun hırkasıyla tamamlarken, makyaj tercihini ise oldukça sade ve nude tonlardan yana kullanarak doğal güzelliğiyle de adından söz ettirdi.

Önümüzdeki dönem planlarına yönelik konuşan Ivana Sert ; Sürekli oyunculuk teklifi aldığını belirterek, “Oyunculuk ile alakalı sürekli teklifler alıyorum. Kendimi ifade edebileceğim bir karakter olursa değerlendirmek isterim” dedi.

ivana1