Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İyi ki doğdun Marilyn Monroe!
İyi ki doğdun Marilyn Monroe!
Güzellik ikonu Marilyn Monroe yaşasaydı 90 yaşında olacaktı!
Burcu ÖZEN
Moda 1 Haziran 2016 - 15:42

1 Haziran 1926’da Los Angeles’ta doğan Marilyn Monroe, hala Hollywood’un idol kadınları arasında… Onu efsaneleştiren kıvrımlı vücudu şimdinin trendleri arasında yer almasa da, zaman onu hiç unutturmadı! Estetik cerrah gözüyle Op. Dr. Serdar Bora Bayraktaroğlu: “Hollywood, Marilyn'i tahtından edecek bir sarışını hala bulamadı” diyor…

marilyn,

ONU VAZGEÇİLMEZ KILAN TAVIRLARINDAKİ ESTETİK

Bayraktaroğlu, Monroe'nun 90. yaş gününde hala güzellik sembolü olmasını onun zarafetine bağlıyor. 1 Haziran 1926 doğumlu yıldızın sadece yüz güzelliğinin değil duruşu ve tavırlarındaki estetiğin onu vazgeçilmez kıldığını belirtiyor.

drserdarbayraktaroglu

DOĞAL VE SAHİCİ

Bir estetik cerrah olarak Monroe'yu yorumlayan Dr. Bayraktaroğlu: “Kadınları ve erkekleri derinden etkileyen şey, sadece Marilyn'in güzelliği değil, zarafeti ve büyülü tavırları hala filmlerini izleyenleri ele geçiriyor. Çünkü Marilyn doğal ve sahiciydi” diyor.

ÖLÜMSÜZ GÜZELLİK

Marilyn Monroe ölümsüz güzelliğin sırrı olarak karşımızda duruyor; gencecik yaşında hayata gözleri kapadığından yana bu gerçek hiç değişmedi.

Barbara Sichtermann kitabında, “Monroe’nun olağanüstü başarısının nedeni, öncelikle bedenselliğinden kaynaklanıyordu. Bir kadının sahip olabileceği her türlü cazibe onda vardı” diyor.
Eşi Arthur Miller ise, “Onu gören erkekler sadakati unutur, kadınlar da kıskançlıktan çatlardı…” demiş.

Son güncelleme: 16:39 - 01.06.2016
Etiketler