Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Jennifer Lopez Rihanna’nın çizmelerini giydi
Jennifer Lopez Rihanna’nın çizmelerini giydi
Rihanna Jennifer Lopez'e övgüler yağdırdı.
Moda 9 Mayıs 2016 - 15:51

Efsanevi tasarımcı Manolo Blahnik ile işbirliği yapan Rihanna, geçtiğimiz günlerde ayakkabı koleksiyonunu tanıtarak, satışa çıkardı. Birbirinden çarpıcı modellerin yer aldığı bu ayakkabıları kimin giyileceği merak edilirken, koleksiyonun en iddialı parçası Rihanna’nın da giydiği kalçalara kadar uzanan kot çizmeydi.

jlo
O çizmeler Riri’de oldukça seksi dursa da en az onun kadar iyi taşıyacak bir kişi daha vardı ve Rihanna onu da unutmadı.
Riri, Jennifer Lopez’e  kot çizmelerden bir çift gönderdi ve Lopez’e “En fenası” diye seslendiği bir not yazdı: “Çünkü bu çizmeleri benden daha iyi taşıyacağını biliyorum.” diye de ekledi.

jlo-

J. Lo da bu jeste karşılıksız kalmayarak yepyeni klibi Ain’t Your Mama’da Rihanna’nın hediye ettiği çizmeyi giyerek karşılık verdi.
Ardından klibi gören Rihanna, Instagram’da şaşkınlığını ve minnettarlığını dile getirerek J.Lo’ya teşekkür etmeyi ihmal etmedi.