Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kadınlara ilham veren ayakkabı
Kadınlara ilham veren ayakkabı
Dünyaca ünlü spor performans giyim markası kendine güvenen kadınların ruhunu yansıtan ikonik ayakkabısını beğenilere sunuyor.
Moda 9 Mart 2016 - 12:53

Puma, 70'lerde ürettiği ikonik boks ayakkabısı Gong'un orijinal silüetini koruyarak, bugünün modern malzemeleriyle yeniden tasarladığı, şık ve zarif çizgileriyle ön plana çıkan Eskiva'yı meraklılarıyla buluşturuyor.


Marka elçisi ve kreatif direktörü Rihanna'nın da tercihi olan bu ikonik ayakkabı; kadınların öz güvenini desteklerken, kendilerini daha güçlü hissetmelerini sağlıyor. Fark yaratan, stil sahibi kadınların kendilerini ifade etmelerine yardımcı oluyor.

Puma Foto: Bülten
Boks ringlerinin enerjisini sokak stiline taşıyan Eskiva; yüksek bilekli ve rahat oturuş sunan bağcıklı kapanış tasarımı sayesinde ayak anatomisine tamamen uyum sağlıyor. Hem tasarımı hem konforlu yapısıyla dikkat çekerken, ayağı adeta bir çorap gibi sararak maksimum rahatlık vaat ediyor.

Etiketler